FZ9: Timeshift - Legacy of The Cold War

Aksiyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.90 GB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma HIKER GAMES
Aksiyon ve maceranın bir aradabulunduğunu düşündüğüm FZ9: Timeshift oyunu oyun sever arkadaşlarımıza ücretsiz sunuluyor.

Aksiyon ve maceranın bir aradabulunduğunu düşündüğüm FZ9: Timeshift oyunu oyun sever arkadaşlarımıza ücretsiz sunuluyor.

FPS türünde geliştirilmiş olan FZ9: Timeshift aksiyon oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirmeniz mümkündür. Oyunumuzda birden çok oyun modu bulunuyor canınız hangi modda oynamak istiyorsa o modda oyuna girebilirsiniz. Oyun modlarımız; Hikaye modu, PvP mücadeleler modu, özel görevler modu, haftalık meydan okumalar modu olmak üzere dört farklı mod bulunuyor. En çok hangisinde eğleneceğinizi düşünüyorsanız o modda oyuna başlayabilir ve başarılı olmanın yollarını bulabilirsiniz.

Oyunumuzda terör ile mücade verev keskin nişancı Amerkalı askeri yönlendireceksiniz. Öncelikle düşmanlarınız için akıllıca bir strateji düşünmeli ve bu strateji üzerinden düşmanlarınıza saldırmalısınız. Korunaklı bir yerde siper alın ve slahınızı düşmanlarınıza doğrultun. Muhteşem grafikler ile donatılmış olan FZ9: Timeshift oyunu sizlere eşsiz bir savaş deneyimi sunarken sizi heyecanlandırmaktan da geri kalmıyor. Sizde silahınızı alın ve ölüm meleği olun.

Daha Fazla Göster
FZ9: Timeshift - Legacy of The Cold War indir